שותפות בית שמש מטה יהודה מצדיעה ליושבי ראש וותיקים ומברכת מתנדבים חדשים

משפחת שותפות ביחד בית שמש- מטה יהודה – וושינגטון – דרום אפריקה, של הסוכנות היהודית, התכנסה במסעדת פיצ'ונקה, בנס הרים, בתחילת נובמבר על מנת להצדיע ליושבי הראש המשותפים מבית שמש, מטה יהודה ו-וושינגטון שהובילו וקבעו את מסלול עבודת השותפות בשנים האחרונות.

דני טרגן (מנכ"ל, חב' בגיר), גאל גרינוולד (סגן יו"ר, הקרן הקיימת) ו-וונדי רודולף, יו"ר השותפות לשעבר מטעם מטה יהודה, בית שמש ו-וושינגטון בהתאמה חלקו אתנו את החוויות המרגשות שלהם. בסגנונו הספונטני שמזכיר מנחים של תוכניות אירוח טלוויזיוניות, יו"ר הנוכחי רוקו סופר ביקש מעמיתיו להשוות את התפקיד של ראש השותפות עם ניהול חברה והתייעץ איתם בנוגע להשגת יותר "היטים" כאשר שמו מוכנס לגוגל. רענן דינור, יו"ר לשעבר של "ישראל 15" ותושב בית שמש (מנכ"ל תעבורה ותפזורת) הוזמן להשוות את עבודת הפיתוח של יוזמות אזוריות עם ניהול ענייניו של אהוד אולמרט. מור צוהבני, ששימשה יו"ר ועדת החינוך והנוער חלקה את תובנותיה בנוגע לאפשרות של שילוב תחומי האחריות שלה בשותפות עם תפקידה כאם צעירה. כל האורחים המכובדים שרדו את החוויה ללא פגע…

הקהל באירוע כלל קשת רחבה של תושבי בית שמש ומטה יהודה – דתיים, חילוניים, חרדים, נשים, גברים, עולים, ישראלים וותיקים, קיבוצניקים ומושבניקים.

מבנה צוות השותפות החדש הוצג בחלק השני של הערב. ארבעה ראשי צוות חדשים הוצגו קצרות: אסתי סלומון (משלחות נכנסות), ישי בשן (משלחות יוצאות), חיים דנינו (מנהיגות) והאווי גורדון (גשר חי). יו"ר משותף גדעון אבן ארי הציג את צוות הבינוי הקהילתי ורוקו סופר דיבר על צוות המדיה. הקהל הגיב לקריאה להתגייסות להתנדבות בהתלהבות ויותר מ-30 אנשים נרשמו לצוותים החדשים!

אודות sues